PROCES COACHINGOWY

Coaching to interaktywny proces, który pozwala odkryć swoje pasje i marzenia, podejmować trafniejsze decyzje i w pełni korzystać ze swoich naturalnych umiejętności.

PROCES COACHINGOWY to cykl spotkań, które w zależności od indywidualnych potrzeb może trwać od 3 do 12 sesji. Pierwsze spotkanie na którym będzie można poznać swojego coacha i uzyskać więcej informacji jest bezpłatne. Sesja może mieć formę spotkania lub rozmowy na skype/facetime.

OFERUJEMY:

COACHING KARIERY – proces, który wspiera w planowaniu swojego rozwoju zawodowego, odkrywaniu swoich zasobów, kompetencji, pasji i marzeń. Dodatkową wartością coachingu jest badanie Insights Discovery™  na podstawie którego powstaje  Profil Indywidualny. Profil pomaga zidentyfikować swój potencjał, mocne strony, obszary do rozwoju oraz wypracować najlepszą, dopasowaną do swojego typu osobowości drogę do realizacji celów, marzeń i pasji.

Przy zamówieniu Profilu otrzymasz od nas kolorowe klocki Insights w prezencie.

ZEN COACHING –  jest nowym podejściem do coachingu, które łączy w sobie tradycyjne podejście do coachingu z ponadczasową mądrością Wschodu. Zen Coaching pozwala nam na ponowne skontaktowanie się ze sobą, dzięki czemu możemy żyć bardziej świadomie i autentycznie. To wyjątkowa podróż do siebie, do bycia „tu i teraz” ze sobą i dla siebie, to droga do samoakceptacji, spełnienia, radości i poczucia wewnętrznego spokoju.

Wszystkie nasze marzenia mogę się spełnić jeśli tylko będziemy mieli odwagę za nimi iść.

Walt Disney