OPINIE KLIENTÓW

GRZEGORZ MUĆKO

DYREKTOR SUPPLY CHAIN NUTRICIA POLSKA

 

Małgorzata to trener, który staje się przyjacielem już po paru chwilach od poznania. Potrafi przeprowadzić zespół przez warsztaty w taki sposób, że na koniec wszyscy pytają “To już?…”. Potrafi integrować, motywować i angażować zespół tak, aby wszyscy uczestnicy skorzystali jak najwięcej, a grupa ludzi stała się zespołem. Po pierwszym warsztacie wiedzieliśmy, że będziemy chcieli kontynuować i to właśnie z Małgorzatą

DOMINIKA TURCZYN

HR BUSINESS PARTNER, EMPIK GROUP

 

„Małgorzata jako trener na pewno wyróżnia się profesjonalizmem i dużą elastycznością. Odpowiada na potrzeby uczestników. Stwarza atmosferę, która sprzyja uczeniu się, zadawaniu pytań. Posiada niezwykłą umiejętność utrzymywania uwagi uczestników przez cały czas trwania warsztatów”

MICHAŁ KRUK

PREZES ZARZĄDU DIAMANT POLSKA.

 

„Oceniam warsztaty bardzo pozytywnie. Dzięki nim wiem, że jeszcze dużo pracy przede mną i przed całym zespołem oraz że tylko przez aktywną pracę na sobą i ćwiczenia można się rozwijać.
Polecam w 100% udział w warsztatach oraz zachęcam do pracy nad sobą”

TOMASZ KRZAK

DYREKTOR DS. ZASOBÓW LUDZKICH GRUPY ADAMED.

 

„Małgorzata jest doświadczonym trenerem, który potrafi zbudować fantastyczną relację z uczestnikami szkoleń, zachowując przy tym najwyższy poziom merytoryczny. Z dużym wyczuciem podąża za potrzebami grupy i dostosowuje się do oczekiwań.
Praca z Małgorzatą to prawdziwa przyjemność, gwarancja jakości i dobrego humoru”

KRZYSZTOF GŁUSZCZYŃSKI

HR PROCESSES AND PRODUCTS DEVELOPMENT UNIT MANAGER, KRUK SA.

 

„Małgorzata Kustosz to chodzący profesjonalizm opakowany w dobre relacje oraz otwartość na potrzeby klienta. O kilkuletniej już współpracy, mogę wypowiadać się w samych superlatywach. Z czystym sumieniem mogę polecić Małgorzatę jako bardzo wartościowego partnera w biznesie”

MAGDALENA KOMOROWSKA

HR BUSINESS PARTNER, KOMPANIA PIWOWARSKA.

 

„Bardzo wysoko oceniam zarówno współpracę z Małgorzatą jak również sposób prowadzenia warsztatu. Małgorzata świetnie odnajduję się zarówno w małych jak i bardzo dużych grupach.
Atmosfera zabawy i elementy humoru jakie wprowadza na warsztatach sprawia że są one wyjątkowe i na długo pozostają w pamięci uczestników”

TOMASZ KACPRZYK

DYREKTOR ORGANIZACJI I IT LEROY MERLIN POLSKA SP. Z O.O.

 

„Jestem pod wrażeniem wiedzy i umiejętności trenerskich Małgorzaty jak również jej dużego zaangażowania od momentu pierwszego kontaktu do zakończenia projektu. Warsztaty prowadzone są w sposób bardzo interaktywny co sprawia, że uczestnicy przez cały czas trwania szkolenia wykazują się bardzo dużą otwartością i zaangażowaniem. Po szkoleniach prowadzonych przez Małgorzatę Kustosz mój zespół zdecydowanie bardziej się zintegrował, a jakość komunikacji pomiędzy poszczególnymi członkami zespołu znacznie wzrosła”