CO TO JEST?

Insights Discovery™ to sprawdzona i łatwa do zastosowania metoda służąca do rozwijania pracowników, budowania efektywnych zespołów, relacji biznesowych i osobistych.

Metodologia Insights Discovery™ powstała w 1993 r. w Szkocji i opiera się na teorii typów osobowości szwajcarskiego psychologa Carla Gustava Junga.

Model Insights Discovery™ przekłada język psychologii na język kolorów, dzięki czemu jest łatwy do zapamiętania i pozwala ludziom mówić o preferencjach i osobowości w pozytywny i przystępny sposób.

Każdy człowiek posiada wszystkie 4 energie kolorystyczne, a dopiero ich unikatowa kompozycja odzwierciedla jego osobowość.

DOBRY NASTRÓJ

ZŁY NASTRÓJ

Insights Discovery™ jest narzędziem psychometrycznym, które przeszło szereg badań m.in na trafność i rzetelność Kwestionariusza. Wyniki badań, które prowadzone były przy współpracy z Uniwersytetem Westministerskim potwierdzają wysoką jakość narzędzia.

Zobacz dokument potwierdzający rzetelnośc narzędzia.

Dzisiaj Metoda Insights Discovery™ obecna jest w 42 krajach i wykorzystywana w największych organizacjach w Polsce i na świecie.