BADANIA INDYWIDUALNE

Sesja Feedbackowa – to rozmowa z akredytowanym konsultantem Insights DiscoveryTM, podczas której dowiesz się jaki jest Twój preferowany styl działania, mocne strony, potencjalne ograniczenia oraz zdobędziesz wiedzę na temat efektywnej współpracy i komunikacji z innymi.

Podstawą każdej rozmowy jest Profil Indywidualny Insights DiscoveryTM, który wygenerujemy na podstawie wypełnionego przez Ciebie Kwestionariusza. Rozmowa może mieć charakter osobistego spotkania, rozmowy telefonicznej lub na Skype.

Zapraszamy na sesje feedbackowe jeśli chcesz:

  1. Odkryć jaki jest Twój typ osobowości
  2. Określić swój preferowany styl funkcjonowania
  3. Dowiedzieć się co Cię motywuje
  4. Zidentyfikować swoje mocne strony
  5. Określić obszary, które możesz bardziej rozwijać
  6. Zwiększyć efektywność relacji z innymi
  7. Nauczyć się wywierania wpływu

W ramach naszego spotkania otrzymasz od nas kolorowe klocki Insights w prezencie.

Jeśli chcesz lepiej poznać siebie i swoje preferencje osobowościowe zapisz się na indywidualne badanie z Kwestionariuszem Preferencji Insights DiscoveryTM. Otrzymasz od nas link do Kwestionariusza zawierającego 25 punktów, którego wypełnienie zajmuje około 20 minut. Po otrzymaniu Kwestionariusza przygotujemy Profil Indywidualny w wybranym przez Ciebie zakresie (Podstawowy, Zarządzanie, Rozwój osobisty, Skuteczna Sprzedaż, Pytania Wspierające Rozwój). Rozdział Podstawowy jest niezbędny do wygenerowania kolejnych rozdziałów Profilu.

Kolejnym etapem jest informacja zwrotna do Profilu, Która może mieć charakter osobistego spotkania, rozmowy na Skype lub rozmowy telefonicznej. Czas trwania sesji informacji zwrotnej to 60-90 min. Podczas sesji z Konsultantem poznasz swój indywidualny styl funkcjonowania, zidentyfikujesz swoje mocne strony oraz obszary do rozwoju. Konsultant pomoże Ci również zinterpretować cześć graficzną Profilu oraz wskaże Ci możliwości wykorzystania części opisowej Profilu. Dodatkowo nauczysz się jak rozpoznawać różne typy osobowości oraz poznasz efektywne strategie komunikacyjne pozwalające polepszyć relacje interpersonalne zarówno na gruncie zawodowym jak i prywatnym. W ramach spotkania osobistego otrzymasz od nas kolorowe klocki w prezencie oraz karty feedbackowe (opis energii kolorystycznych w dobrym i kiepskim nastroju).

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Wyślij