KOLOROWE ŚWIĘTA Z INSIGHTS DISCOVERY™

LinkedIn

ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO ZABAWY

Większość z nas spędza te święta co roku w podobny sposób. Zawsze jest wszystko na ostatnia chwilę, dużo spraw do załatwienia, pojawiają się obawy czy wszystko już zrobiliśmy i o niczym nie zapomnieliśmy, cieszymy się że się zobaczymy z bliskimi, na niektórych bardziej na innych mniej, jak to w życiu bywa.

A gdybyśmy w tym roku spojrzeli na bliskich w inny sposób – przez pryzmat energii kolorystycznych Insights Discovery™:

– Ktoś stara się, aby była miła atmosfera, dbając o potrzeby wszystkich członków rodziny – może dominuje u niego ENERGIA ZIELONA…?

– Ktoś inny odkąd wszedł do domu to cały czas opowiada o różnych swoich przygodach jakie go spotkały zanim dotarł na miejsce – może dominuje u niego ENERGIA ŻÓŁTA…?

– Ktoś nakrył do stołu dbając o każdy szczegół, jest uważny, ostrożny i dokładnie sprawdza czy ilość potraw się zgadza – może dominuje u niego ENERGIA NIEBIESKA…?

– Ktoś nadaje tempo całej Wigilii:  zadaje pytania: „kiedy zaczynamy z opłatkiem, czy jest już pierwsza gwiazdka, kiedy podajemy pierogi i czy to już czas na prezenty”? – może dominuje ENERGIA CZERWONA…?

Takie przyglądanie się może być ciekawą zabawą, ale może to być dla nas inspirująca lekcja akceptacji i doceniania różnic osobowościowych.

Te święta są bardzo KOLOROWE – kolorowe lampki, ozdoby, prezenty, potrawy, świeczki i w tym wszystkim my – tak różni, kolorowi i tak sobie bliscy.

Wesołych Świąt!

Małgorzata Kustosz

Comments(2)

  1. Marcin Laks pisze:

    Świetny pomysł, jutro skorzystam!

DODAJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *